Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Günümüz yüzyılında, artık dünyanın en önde gelen gücü özel sektör hizmetleri olmaktadır. Bu yüzden özel sektörün, dünyadaki gelişimleri her zaman en önden ve en başarılı şekilde takip etmesi gerekir. Tüm bunlar,  özel şirketlerin yeni bir arayışa yönelmesine sebep olmuştur. Kurumsallaşma ile birlikte, artık firmalar kişilere bağlı olmadan şirket unvanı ile birlikte ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu sayede şirketin veya firmanın sürekliliği sağlanmış olacaktır. Kurumsal hale gelmiş olan firmalarda, işletmede bir sistem meydana getirilir. Böylece şirket tamamen profesyonel yöntemlerle yönetilmektedir. İşte bu profesyonelliğin yerine getirilmesi için gereken en önemli unsurlardan bir tanesi, reklam unsurlarıdır. Bakıldığı zaman, günümüz koşulları içerisinde en önemli reklam yöntemi dijital platformlar tarafından yapılanıdır. Bunun için, firmalar ve şirketler, kendilerine ait kurumsal Web siteleri oluştururlar. Sitenin başarılı olması ve piyasada adından söz ettirmesi için ise kurumsal web tasarım özelliklerine sahip olması gerekir. Firmamızda bulunan uzmanlar, şirketinizin kurumsal Web tasarım konusunda hedeflediği amaca ulaşmasını sağlayacaktır.

Web Tasarımı Hakkında

Firmalar, ticari alandaki rekabetlerini artık internet platformuna da taşıdılar. Bu da sonu gelmez bir yenilik sürecinin başlamasının temellerini atmıştır. Web tasarımı konusunda, alanında son derece uzman olan tasarımcılarımız sayesinde; kurumsal web sitenizi her zaman güncel tutacak ve diğer şirketlerle olacak rekabette ilk sırayı alacaksınız. Sitenin değerlerinin yükselmesi sayesinde, web sitelerinin en iyi konuma gelmeleri sağlanacaktır.

Tema Seçimi

Sizlere ücretli ve lisanslı olan, sektörünüze uygun onlarca tema göndermekteyiz. Aralarından herhangi birisine seçebilirsiniz. Ayrıca sizinde beğendiginiz temalar ilede çalışma sağlayabiliriz.

Web Sitesi Kaç Günde Tamamlanıyor?

Her web sitesinin sayfa sayısı ve içerikleri farklı olduğundan bu durum çalışmanın detaylarına bağlı olarak degişmektedir. Ancak kurumsal bir web sitesinin süresi yaklaşık olarak 7 ila 10 günü bulmaktadır. E-ticaret sitelerinde ise bu süreç biraz daha uzundur.

Ödeme Şekli

Çalışma başlamadan önce size gönderilen teklifte belirtilen tutarın %50’lik kısmını önceden talep etmekteyiz. Kalan tutar ise iş teslim alındıktan sonra yapılmaktadır.

Kurumsal Web Tasarımı Fiyatları

Kurumsal web tasarım fiyatları konusunda, piyasada yaygın bir merak bulunmaktadır. Firmamız, ihtiyaçlarınıza ve sitenizin donanımına uygun birçok farklı alanda avantajlı seçenekler sunar. Fiyat aralıkları, aslında yapılacak olan web sitesinin içeriğine göre değişiyor. Ancak standart bir web sitesinin fiyatı yaklaşık 1000 – 5000 TL arasında değişmektedir.

SEO YAPTIRMAK İSTİYORUMArama Motorlarında Yükselmek İstiyorum
seo hizmeti
TEMAMI DÜZENLETMEK İSTİYORUMVar olan projemi düzenletmek istiyorum.
tema düzenleme
YENİ ÇALIŞMA İSTİYORUMWordpress çalışması yaptırmak istiyorum.
kurumsal web tasarım

Aramak için tıklayın.