Seo Hizmeti

SEO

SEO


SEO Hizmeti

Hangi sektörden olursanız olun mutlaka bir web sitesine ihtiyacınız olacaktır.
Özellikle internette kendinizi duyurmak ve yaptığınız işleri kişilere taşımak istiyorsanız profesyonel web tasarım ve SEO hizmeti almanızda fayda vardır. Hangi sektörde olursanız olun mutlaka geniş bir rakip kapasitesine sahipsinizdir. Rakipleri geride bırakmak ve daha çok müşteriye ulaşmak için etkili bir seo desteği almanız gerekir. Aksi takdirde web sayfanız arama motorunda görünmeyecek ya da alt sıralarda görünecektir. Böylece rakiplerinizi geride bırakarak arama motorunda üst sıralara yerleşebilirsiniz. Arama motorunda ne kadar yüksekte olursanız müşterilerinizin sizi araması veya ulaşması daha kolay olacaktır.

seo hizmeti


SEO Çeşitleri Nelerdir?

SEO çalışmaları iki türlü yapılır. Birincisi iç SEO çalışması diğeri dış SEO çalışmasıdır. Web sitelerinin yükselişe geçebilmesi adına her iki çalışmaların da profesyonel olarak yapılması gerekir. Bu durumda da sizlere en iyi çalışmalarımızı sunmaktayız. Eğer sıfırdan bir SEO hizmeti alacaksanız bu yönde bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ya da aktif olarak kullandığınız internet siteniz için iyeleştirme çalışmaları istiyorsanız da sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktayız. Sektördeki  sıralama durumlarınız araştırılarak ve web sitenizdeki SEO eksiklikleri bulunarak sizlere daha verimli bir şekilde hizmet sunmaktayız.

seo rakip analizi


SEO İçin Rakip Analizi

Rakip analizi yapabilmek için birkaç site mevcuttur. Fakat bu siteler Türkiye’de çok bilinmez ve az sayıda kişi bilir. Bunun için öncelikle sektörünüzde bulunan beş rakibinizi web adresleri ile birlikte bu sitede aratıyoruz. Bu sayede rakiplerinizin en çok kullandığı anahtar kelimeleri matematik hesabı ile belirliyoruz. Akabinde rakiplerinizin kullanmadığı ve arama motorunda en çok aranan anahtar kelimeleri de analiz ediyor ve bu yönde sitenize destek veriyoruz. Bu sayede siteniz  hangi aşamada olursa olsun mutlaka arama motorunda en üst sıralara yerleşmeyi başarıyor.

SEO bakıldığında teknik bir işlem gibi görünebilir. Fakat biz SEO yaparken işimizi bir sanat gibi görüyoruz. Yani web sitenizde ince işçilikler yaparak daha etkin kılmayı hedefliyoruz. Siteniz bu sayede daha popüler bir adres olmayı başarıyor. Uzmanlarımızdan ve alanında eğitim almış profesyonel ekip arkadaşlarımızdan en iyi SEO çalışmalarını gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

SEO için bir diğer önemli nokta web sitenizde yayınlanan makale ve hizmetlerinizi anlatan yazılardır. Bu konuda da yazıların içeriği ile ilgileniyor ve kalitesini test ediyoruz. Gerekli anahtar kelimeleri ve gerekli başlıkları yazınıza ekliyoruz. Burada unutulmaması gereken en önemli nokta yazılarda kopya olmamasıdır. Bu nedenle ayrıca bir çalışma yürütüyoruz.

Web sitelerinde SEO için gerekli olan noktalardan biri de resim ve tema seçenekleridir. Öncelikle web sitenize ait bir tema yoksa özel yazılımlı temalardan yararlanıyoruz. Sitenize gereksiz animasyonlar, büyük boyutlarda resimler yüklemiyoruz. Siteniz böylece kısa sürede açılıyor ve site ziyaretçileri bu durumdan memnun kalıyor. Siz de en iyi ve en kaliteli SEO hizmeti için bize ulaşabilirsiniz.

SEO Paketleri

Sektörünüzde kendinizi hakim kılmanız ve müşterileriniz açısından daha kolay ulaşılmanız SEO yoluyla mümkün.
Seo hizmeti almaya başlayarak sizde sektör lideri olmaya başlayın.
Not: Paket fiyatlarına kdv dahildir..