Seo Hizmeti

WordPress Seo Hizmeti

İnternet herkesin oldukça aktif olarak kullandığı bir dünya haline dönüştü. Gelişen teknoloji ile beraber işlerinizi artık dijital mecrada daha etkin şekilde yürütebilirsiniz.
Her işletmenin veya firmanın kendisine ait bir web sitesi olmak zorundadır.Ama yalnızca websitesi yeterli olmayacaktır.
Sitenizin google tarafından farkedilir olması için mutlaka Seo çalışması yaptırmanız gerekir.
Kısaca bahsetmem gerekirse SEO hizmeti her sektörün vazgeçilmez ihtiyacı olan Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir.

Peki arama motoru optimizasyonu ne işe yarar?
Sitenizin google sıralamasını SEO çalışmasıyla beraber sektörünüzün kilit kelimelerinde görünmesini sağlar.

SEO Hizmetinde kapsamlı ve özgün çalışmalar sayesinde sektörünüzün en çok aranan kelimelerini tespit ederek backlink, iç ve dış seo, makale & tanıtım yazıları, sosyal medya paylaşımlarıyla google sıralamasında yükselmenizi hedefliyoruz.

Öncelikle sitenize yapılacak çalışmalar ön analiz neticesinde belirlenmekte ve akabinde sizlere durumu report ederek başlar.

Sitenizin SEO da uyumlu çalışması için “Content is King” sözünü ele alarak SEO optimizasyon çalışmasına içerden başlamalıyız.
Sitenizin içeriğinde “” tagleri doğru ve sıralı şekilde yapılmalıdır. Gereğinden fazla içerden link verilmesi google tarafından hoş karşılanmaz.

Seo çalışmalarına yeni başlandıysa sektörünüzle ilgili sert olmayan çoklu anahtar kelimelerini tespit ederek üzerinde çalışmamız gerekiyor. Arama motorlarında sürekli update edilen algoritmik yapının sonucunda seçtiğiniz kelimelerin birbiriyle bağlantılı olmasına önem verilmeli.

Örnek: “E-ticaret hizmeti” kelimesi üzerinde çalışacaksanız onunla bağlantılı birbirini çağrıştıran “E-ticaret hizmetleri” kelimesini de listesinize eklemelisiniz.

Unutmadan CDN kurulumu mutlaka SEO çalışmalarına başlanmadan yapılmalı  ve sitenizdeki yükü hafifletmek için hız optimizasyonu sağlanmalıdır..

SEO’nun en kritik sosyal imleme çalışmalarında uygulancak metodlarımız genelde şunlardır;

Sosyal medya üzerinde yaptığınız içerik paylaşımları yada sosyal medya reklamları sitenizin ismiyle aynı olmalıdır. Sosyal medyada backlink çalışmak yerine sitenize doğru yararlı ve etkin paylaşımlar neticesinde ziyaretçi trafiginizi arttırmak ön planda olmalıdır.Üye sayısı fazla gruplarda ya da sayfalarda paylaşımda bulunarak organik trafik elde etmek, içeriklerin ya da başlıkların dikkat çekicek olmasına özen göstermek, yaptığınız çalışmaların geniş kitlelere yayılmasında aktivitelerinizi arttırmak sonucunda gelen dönüşümlerin sitenizde uzun durmasıda Seo’da uygulanacak yöntemler arasındadır..

SEO YAPTIRMAK İSTİYORUMArama Motorlarında Yükselmek İstiyorum
seo hizmeti
TEMAMI DÜZENLETMEK İSTİYORUMVar olan projemi düzenletmek istiyorum.
tema düzenleme
YENİ ÇALIŞMA İSTİYORUMWordpress çalışması yaptırmak istiyorum.
kurumsal web tasarım

Bizi arayarak veya Whatsapp ile anında bilgi alabilirsiniz. 0537 490 4463