WordPress Hizmetleri

WordPress Hizmetleri

WordPress alt yapısı ile sizlere kurumsal ve bireysel wordpress hizmetleri sunuyoruz. Sektörün lideri olarak tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sağlıyor, en kaliteli şekilde sizlere hizmet ediyoruz. Hizmetin açıklanması, planlama gibi süreçlerin ardından almak istediğiniz hizmeti başlıyoruz ardından sizlere devamlı olarak raporlar sunarak işin hangi aşamasında olduğumuzu, yapılan çalışma ile ilgili detayları sunuyoruz. Wp hizmetleri olarak yaptığımız tüm çalışmaları en güncel şekilde gerçekleştiriyor ve en sağlıklı sonuçları almanızı sağlıyoruz. İşin tamamlanmasının ardından ihtiyaç duyduğunuz anda tekrardan destek sağlıyoruz.

İşi teslim ettik, işimiz bitti anlayışla çalışmıyoruz sizin memnuniyetinizi öncelik haline getiriyoruz. 7 Gün 24 saat sizlere hizmet vermekle yükümlü olarak görüyoruz kendimizi. Sunduğumuz hizmetlerle ilgili detaylara geçelim. Bu sayede daha iyi bir şekilde fikir sahibi olabileceksiniz.

WordPress Destek Hizmeti

İhtiyaç duyduğunuz her an sizlere wordpress destek hizmeti veriyoruz. Karşılaştığınız tüm sorunlarda en hızlı ve en yaratıcı şekilde çözüyoruz.

WordPress Tema Kurulumu: Dilediğiniz temayı en hızlı şekilde kuruyor ve gerekli ayarlamaları yapıyoruz. Bu sayede sorunsuz ve en güncel şekilde çalışan temanızı sitenizde kullanabiliyorsunuz.

WordPress Site Hızlandırma: Her sitenin mutlaka hız optimesine ihtiyacı vardır. Mobil hız oranlarını ve web açılış hızını arttırmaktayız. Çalışma sonrasında kullanıcılar çok daha rahat şekilde sitenizde dolaşabilecek.

WordPress Seo Hizmeti: Web sitenizin olması artık bir anlam ifade etmiyor. Arama motorları tarafından fark edilmeli ve sektörünüzde üst sıralarda yer almalı. Siteniz için gerekli seo eklentilerini kurup, düzenliyoruz. Bu sayede arama motorları tarafından rahatlıkla fark ediliyorsunuz.

WordPress SSL Kurulumu: WordPress SSL kurulumu ile güvenli bağlantı sağlıyoruz. Google artık güvenli bağlantıya sahip olmayan sitelere değer vermiyor.

WordPress Güvenliği: Sitenizi tüm saldırılara karşı koruyoruz. Bu sayede her zaman aktif bir şekilde yayın hayatınıza devam ediyorsunuz.

WordPress Virüs Temizleme: Sitenize zarar veren tüm kötü yazılımları hızlı bir şekilde temizliyoruz ve gelecekte gelebilecek tehlikelere karşı koruma altına alıyoruz.

WordPress Özel Bot Yapımı: Uzun süren işlemleri daha kısa bir şekilde halletmek için size özel botlar geliştiriyoruz. Bu sayede iş sürecinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

WordPress Site Taşıma: Sunucu değiştirmeye karar verdiyseniz siteleriniz hızlı bir şekilde diğer sunucuya aktarıyoruz. Siteniz aktif bir şekilde kalıyor.

WordPress Optimizasyonu: WordPress optimizasyonu ile sitenizin birçok bölümünde düzenlemeler yapıyoruz. İçeriklerinizi, ürünlerinizi ön plana çıkartıyor daha fark edilebilir hale getiriyoruz.

SEO YAPTIRMAK İSTİYORUMArama Motorlarında Yükselmek İstiyorum
seo hizmeti
TEMAMI DÜZENLETMEK İSTİYORUMVar olan projemi düzenletmek istiyorum.
tema düzenleme

YENİ ÇALIŞMA İSTİYORUMWordpress çalışması yaptırmak istiyorum.
kurumsal web tasarım

Hizmet almak için arayabilirsiniz.